Direct naar de inhoud van deze paginacsrf
Veldhovenvoorelkaar

Maatje gezocht

Lijkt het jou leuk om een maatje te worden van een van onze bewoners op Merefelt? Dan zijn wij op zoek naar jou! (22-03-ME) Wij zoeken een vrijwilliger die doordeweeks op de vroege avond samen met de bewoonster zou willen kaarten en gezellig een praatje wil maken met haar. Een echt maatje voor haar zijn en haar gezelschap bieden is van belang. Dag en Tijd: Doordeweekse dag in de vroege avonduren. (Dag en tijdstip in overleg) Wat vragen we van een vrijwilliger: - Affiniteit met de doelgroep PG - Kan een kaartspel spelen - Kan het voortouw in gesprekken nemen - Heeft een aardige en open houding Wat bieden wij jou? We vinden het belangrijk om goed voor onze vrijwilligers te zorgen en willen graag dat jij je thuis voelt bij onze organisatie. We bieden je daarom vrijwilligerswerk dat aansluit bij jou interesses en talenten. Ook bieden we workshops en trainingen aan zodat je jezelf kan ontwikkelen en je wordt onderdeel van een team vrijwilligers/medewerkers. Ook ben je als vrijwilliger van harte welko
Lees meer
Structureel

D'Ekker

Activiteitenbegeleiding
Maatje, buddy & gezelschap

Beschrijving

Lijkt het jou leuk om een maatje te worden van een van onze bewoners op Merefelt? Dan zijn wij op zoek naar jou! (22-03-ME) Wij zoeken een vrijwilliger die doordeweeks op de vroege avond samen met de bewoonster zou willen kaarten en gezellig een praatje wil maken met haar. Een echt maatje voor haar zijn en haar gezelschap bieden is van belang.

Dag en Tijd: Doordeweekse dag in de vroege avonduren. (Dag en tijdstip in overleg)

Wat vragen we van een vrijwilliger:
- Affiniteit met de doelgroep PG
- Kan een kaartspel spelen
- Kan het voortouw in gesprekken nemen
- Heeft een aardige en open houding

Wat bieden wij jou?
We vinden het belangrijk om goed voor onze vrijwilligers te zorgen en willen graag dat jij je thuis voelt bij onze organisatie. We bieden je daarom vrijwilligerswerk dat aansluit bij jou interesses en talenten. Ook bieden we workshops en trainingen aan zodat je jezelf kan ontwikkelen en je wordt onderdeel van een team vrijwilligers/medewerkers. Ook ben je als vrijwilliger van harte welko

Praktische informatie

Tijd

Wekelijks 2 tot 2 uur

Locatie

D'Ekker

Bijzonderheden

Geschikt voor jongeren

Impact

Impactgebied
Sociaal & welzijn
Categorie
Activiteitenbegeleiding
Maatje, buddy & gezelschap
Oktober
60% profielsterkte

Over Oktober

Als vrijwilliger speel jij een belangrijke rol bij het organiseren van samenzorg rondom een bewoner. Samen met familie, vrienden en zorgprofessionals maak jij de dag van onze bewoners een beetje mooier. Het gaat vaak om de kleine dingen. Een praatje maken en persoonlijke aandacht geven. Hoe klein het gebaar ook lijkt, voor onze bewoners is het van grote waarde. Wij vinden het belangrijk dat vrijwilligerswerk bij jouw interesses en talenten aansluit. Staat jouw ideale vrijwilligerswerk er niet bij? Wij staan open voor initiatieven en kijken graag samen met jou naar de mogelijkheden.

  • Deze vraag is gecheckt door de helpdesk
  • Oktober is ingeschreven op Eerselvoorelkaar sinds 24-07-2013
  • Meerdere positieve matches gemaakt
  • 6 aanbevelingen ontvangen
Er is contact geweest, en er staat een afspraak gepland.
Tonny
Lees meer