Direct naar de inhoud van deze paginacsrf
Veldhovenvoorelkaar

Gastvrouw of gastheer Samen de dag door

Vrijwilligers met een hart voor senioren, die weten hoe je mensen kunt stimuleren en motiveren om gezelschap op te zoeken. Die de bezoekers van de dagbesteding zíen, die voelen waar behoefte aan is, daarop in weten te spelen en die beschikken over een gastvrije houding. We zoeken enthousiaste mensen die op een vaste dag in de week, of op invalbasis, ons team willen komen versterken. Op weekdagen worden de gasten ontvangen van 9.30 uur tot 13.30 uur. Als gastheer/gastvrouw ben je vanaf 9.00 uur aanwezig voor voorbereidende werkzaamheden.

Lees meer
structureel

Veldhoven

Gastvrijheid & horeca
Activiteitenbegeleiding
Maatje, buddy & gezelschap

Beschrijving

Vrijwilligers met een hart voor senioren, die weten hoe je mensen kunt stimuleren en motiveren om gezelschap op te zoeken. Die de bezoekers van de dagbesteding zíen, die voelen waar behoefte aan is, daarop in weten te spelen en die beschikken over een gastvrije houding.

We zoeken enthousiaste mensen die op een vaste dag in de week, of op invalbasis, ons team willen komen versterken. Op weekdagen worden de gasten ontvangen van 9.30 uur tot 13.30 uur. Als gastheer/gastvrouw ben je vanaf 9.00 uur aanwezig voor voorbereidende werkzaamheden.

Praktische informatie

Tijd

Wekelijks 4 tot 5 uur

Locatie

Veldhoven

Impact

Voor wie

Mantelzorgers

Mensen die begeleid worden/wonen

Volwassenen

Ouderen

Impactgebied
Sociaal & welzijn
Zorg
Categorie
Gastvrijheid & horeca
Activiteitenbegeleiding
Maatje, buddy & gezelschap
Ellen
40% profielsterkte

Over Ellen

  • Deze vraag is gecheckt door de helpdesk
  • Ellen is ingeschreven op Veldhovenvoorelkaar sinds 01-11-2023
  • Meerdere positieve matches gemaakt

Bekijk meer van SWOVE

Vrijwillige maaltijdbezorgers gezocht

Vrijwillige maaltijdbezorgers gezocht
Veldhoven
Wekelijks · 1 tot 2 uur
SWOVE
Onze maaltijdrijders bezorgen warme maaltijden thuis bij de mensen die zelf niet meer in staat zijn een warme maaltijd te bereiden of op te warmen. Met eigen auto worden de maaltijden rondgebracht naar ouderen binnen Veldhoven. Indien nodig helpt de bezorger ook bij het openen van de verpakking zodat de cliënt direct aan tafel kan. Er wordt gereden via vastgestelde routes die rouleren onder de chauffeurs. Er wordt in eigen autogereden waarvoor er een ruime km-vergoeding per gereden km wordt gegeven. Competenties: Klantgericht, professionele rij en verkeersgedrag, signaleren, goede commutatieve vaardigheden, probleemoplossend kunnen handelen. • We zijn per direct op zoek naar twee enthousiaste mannen of vrouwen die het leuk vinden om doordeweeks de maaltijden tussen 11.15 uur en 13.15 uur te bezorgen. U wordt ingepland in de invalploeg om verschillende routes te rijden. Wat bieden wij: Actuele bijscholing(en), leuk en gezellig klein team met fijne collega’s, goede werksfeer, twee keer per jaar een vrijwilligers-dag, passende begeleiding van de coördinator, kerstpakket, persoonlijke groeimogelijkheden, reiskostenvergoeding woon-/werkverkeer, een WA- en ongevallenverzekering en een vrijwilligersovereenkomst met daarin alle gemaakte afspraken. Contact: Interesse: wij nodigen u van harte uit om contact op te nemen. Voor meer informatie, of om een afspraak te maken voor een oriënterend gesprek, kun je contact opnemen met Marianne, coördinator maaltijdenvoorziening. SWOVE is te bereiken via bericht.

Digitaal ontmoeten

Digitaal ontmoeten
Veldhoven
Maandelijks · 1 tot 4 uur
SWOVE
Wil jij een waardevolle bijdrage leveren aan een zinvolle dag van senioren? Heb jij feeling met de 'digitale wereld'? Vind jij het leuk om, samen met de professional, digitale dagbesteding te bieden aan senioren met behoeften aan een leuke invulling van de dag? De digitale dagbesteding vindt plaats op maandag, donderdag en vrijdag tussen 9:30-11:30 uur in Sele, Veldhoven. Wij bieden je een afwisselende vrijwilligersfunctie waarin je veel ruimte hebt voor eigen ideeën en inbreng. We bieden workshops en trainingen aan zodat je jezelf kan ontwikkelen en je wordt onderdeel van een team vrijwilligers/medewerker. En welkom bij verschillende evenementen van SWOVE.

Gastvrouw of -heer gezocht eetpunt

Gastvrouw of -heer gezocht eetpunt
Veldhoven
Wekelijks · 1 tot 4 uur
SWOVE
Wij zoeken jou om samen met een andere vrijwilliger als gastvrouw- of gastheer op een eetpunt te werken. U begint met het opdekken van de tafel en zorgen dat alles gereed is voordat onze gasten arriveren. U serveert het eten uit, ruimt na het eten alles af en maakt alles van het gebruikte servies en bestek schoon in een vaatwasser in de keuken. Tijdens het eetpunt heeft u ook een signalerende taak ten aanzien van onze gasten zoals bijvoorbeeld: is iedereen aanwezig? Is er iets aan de hand wat anders is? Indien iemand niet aanwezig is of er is sprake van van een andere situatie dan wat u gewend bent, neemt u direct contact op met SWOVE. Wij zullen direct uw signaal oppakken en afhandelen. De eetpunten zijn in: - Huize Sele in Zeelst, Rundgraafpark in de Polders en Ontmoetingscentrum d'n Bond in Veldhoven-dorp.

Ben jij de nieuwe vrijwilliger terzijde

Ben jij de nieuwe vrijwilliger terzijde
Veldhoven
Wekelijks · 1 tot 4 uur
SWOVE
Vrijwillig Ter Zijde kan versterking gebruiken. Wil jij opgeleid worden tot vrijwillig ondersteuner bij dementie, niet aangeboren hersenletsel, hoge kwetsbaarheid of bij mensen in de laaste levensfase in de thuissituatie? Kom dan kennismaken met ons. Na de training word je in overleg ingezet bij een cliënt thuis. Dat kan op vaste tijdstippen maar soms ook flexibel als jou dat beter uitkomt. Door je een paar uur in de week in te zetten, kan jij de kwaliteit van leven van zowel de cliënt als zijn of haar mantelzorger(s) een flinke boost geven. Je bepaalt zelf hoeveel uur je inzetbaar bent. Interesse? Neem dan contact met ons op.

Wil jij bijdragen aan het geluk van senioren

Wil jij bijdragen aan het geluk van senioren
Veldhoven
Wekelijks · 1 tot 4 uur
SWOVE
Wil jij bijdragen aan het geluk van senioren en mantelzorgers in Veldhoven? Werken met senioren en mantelzorgers is erg zinvol en dankbaar werk. Lijkt dit je leuk dan vinden wij het fijn als je contact met ons op kunt nemen om een afspraak te maken in onze gezellige huiskamer in de Veldwijzer. En dan kijken we samen naar de vele activiteiten en mogelijkheden die er zijn binnen SWOVE. De koffie staat klaar.

Planner duo fietsen Veldhoven

Planner duo fietsen Veldhoven
Veldhoven
Maandelijks · 1 tot 4 uur
SWOVE
Op 23 juni 2023 is Veldhoven een nieuwe stichting zonder winstoogmerk rijker. De Stichting Duo fiets Veldhoven. Vanaf medio augustus kunnen Veldhovenaren gebruik maken van een DUO fiets. De DUO fiets is er voor inwoners van Veldhoven die lekker met de fiets erop uit willen om te genieten van de buitenlucht, maar dit, om welke reden dan ook, niet meer alleen kunnen en/of willen. De DUO fietsen zijn voor alle gasten 100% gratis. Onze Veldhovense ondernemers dragen dit project financieel volledig zelf. Welzijnsorganisaties SWOVE en Cordaad Welzijn zijn ook betrokken bij dit project. Om tien DUO fietsen vanuit vier locaties georganiseerd en soepel te laten samenwerken, zijn wij op zoek naar een planner. De DUO fietsen worden bemand door 100 vrijwilligers die fietsen met 400(!) gasten. Wat vragen we van jou? • Sociaal en een groot warm Veldhovens hart; • Goede communicatieve vaardigheden; • Een proactieve houding omdat je op tijd inspringt als de situatie niet vlot loopt; • Stressbestendig; • Je bent in staat altijd het overzicht te houden; • Flexibel zodat je snel kan schakelen tussen de verschillende werkzaamheden; • Kennis van Microsoft Office; • Leergierig als het gaat om het aanleren van onze planning-software; • Een goede geografische kennis, met name van Veldhoven en de Kempen e.o.; • Ervaring met het maken van een (taxi)planning is een pré; • Flexibel inzetbaar; • Werktijden in overleg. Wat bieden wij jou? Het mooiste gevoel dat je maar kan krijgen. Zoals onze kersverse voorzitter het formuleert “samen gelukkig zijn”. En dat is onbetaalbaar! Je bent een onmisbare schakel in ons DUO fietsproject waarbij we proberen alle mensen in ons “stadje van 4 dorpen” nu eens eindelijk echt (letterlijk en figuurlijk) samen in beweging te krijgen. Zowel mantelzorgers, sportieve en sociale vrijwilligers, onze gasten in al hun verscheidenheid en de sociaal krachtige ondernemers. Het toverwoord is echt “samen”, met elkaar en voor elkaar. Als vrijwilliger word je onderdeel van de professionele vrijwilligerspool van SWOVE en ben je in goede handen. Kom je ons team versterken? We hebben je keihard nodig. Kom samen met ons in beweging! Ben je geïnteresseerd om eens mee te fietsen als gastfietser? U kunt een bericht sturen naar Gerrie. Zij zal uw gegevens noteren en vervolgens wordt u teruggebeld voor het maken van een fietsafspraak. Ben je geïnteresseerd om als vrijwilliger gezellig op pad te gaan met een gastfietser? Neem contact met ons op!

Vrijwilliger bij SWOVE

Vrijwilliger bij SWOVE
Veldhoven
Wekelijks · 4 tot 5 uur
SWOVE
Wil jij bijdragen aan het geluk van senioren en mantelzorgers in Veldhoven? En heb je enkele uurtjes per week over? Word dan vrijwilliger bij SWOVE! We hebben allerlei leuke vacatures waarbij je voor senioren in Veldhoven het verschil kunt maken.

Anderen bekeken ook

Coach jij je buurt naar minder gasverbruik?

Coach jij je buurt naar minder gasverbruik?
Veldhoven
Wekelijks · 8 tot 17 uur
Veldhovenvoorelkaar
Kijk mee met Veldhovenaren om elektriciteit en gas te besparen, word Energiecoach! Wat doet een energiecoach? Als vrijwillige energiecoach geef je bewoners thuis uitleg over elektriciteit en gasgebruik. Je helpt de bewoners om geld te besparen en het wooncomfort te verhogen. Ons energie team helpt je op weg. Ervaring is niet nodig, wel enthousiasme. Energiecoach worden iets voor jou? Krijg je energie van mensen helpen, heb je interesse? Dan zoeken wij jou! Wij vragen: • Je woont in Veldhoven of directe omgeving • Je kunt goed luisteren en uitleggen • Je bent enthousiast over energie besparen • digitaal vaardig is een pre • Je bent een dagdeel per week beschikbaar, meer mag 😉 Heb je interesse? Meld je dan aan en we maken snel kennis!~ Werk je liever met je handen? Word dan energie klusser

Ga jij het gesprek aan? Breng iets moois!

Ga jij het gesprek aan? Breng iets moois!
D'Ekker, De Kelen, Zonderwijk
Eenmalig of maandelijks · 1 tot 4 uur
Cordaad Welzijn
Als Aanbeller ben jij een van onze ambassadeurs voor duurzaamheid. Ga jij het eerste gesprek aan met de bewoners door uitleg te geven over de energie-coach en eventueel een afspraak te maken? Je loopt eerst een paar keer mee met een ervaren aanbeller. Onze energiecoaches en klussers komen daarna bij de mensen thuis. Meerdere talen spreken zoals Engels en Arabisch is een pré. Heb je interesse? Meld je aan voor een oriënterend gesprek Werk je liever met je handen? Word dan energie klusser
Jongeren

Gastvrouw of -heer gezocht eetpunt

Gastvrouw of -heer gezocht eetpunt
Veldhoven
Wekelijks · 1 tot 4 uur
SWOVE
Wij zoeken jou om samen met een andere vrijwilliger als gastvrouw- of gastheer op een eetpunt te werken. U begint met het opdekken van de tafel en zorgen dat alles gereed is voordat onze gasten arriveren. U serveert het eten uit, ruimt na het eten alles af en maakt alles van het gebruikte servies en bestek schoon in een vaatwasser in de keuken. Tijdens het eetpunt heeft u ook een signalerende taak ten aanzien van onze gasten zoals bijvoorbeeld: is iedereen aanwezig? Is er iets aan de hand wat anders is? Indien iemand niet aanwezig is of er is sprake van van een andere situatie dan wat u gewend bent, neemt u direct contact op met SWOVE. Wij zullen direct uw signaal oppakken en afhandelen. De eetpunten zijn in: - Huize Sele in Zeelst, Rundgraafpark in de Polders en Ontmoetingscentrum d'n Bond in Veldhoven-dorp.

Planner duo fietsen Veldhoven

Planner duo fietsen Veldhoven
Veldhoven
Maandelijks · 1 tot 4 uur
SWOVE
Op 23 juni 2023 is Veldhoven een nieuwe stichting zonder winstoogmerk rijker. De Stichting Duo fiets Veldhoven. Vanaf medio augustus kunnen Veldhovenaren gebruik maken van een DUO fiets. De DUO fiets is er voor inwoners van Veldhoven die lekker met de fiets erop uit willen om te genieten van de buitenlucht, maar dit, om welke reden dan ook, niet meer alleen kunnen en/of willen. De DUO fietsen zijn voor alle gasten 100% gratis. Onze Veldhovense ondernemers dragen dit project financieel volledig zelf. Welzijnsorganisaties SWOVE en Cordaad Welzijn zijn ook betrokken bij dit project. Om tien DUO fietsen vanuit vier locaties georganiseerd en soepel te laten samenwerken, zijn wij op zoek naar een planner. De DUO fietsen worden bemand door 100 vrijwilligers die fietsen met 400(!) gasten. Wat vragen we van jou? • Sociaal en een groot warm Veldhovens hart; • Goede communicatieve vaardigheden; • Een proactieve houding omdat je op tijd inspringt als de situatie niet vlot loopt; • Stressbestendig; • Je bent in staat altijd het overzicht te houden; • Flexibel zodat je snel kan schakelen tussen de verschillende werkzaamheden; • Kennis van Microsoft Office; • Leergierig als het gaat om het aanleren van onze planning-software; • Een goede geografische kennis, met name van Veldhoven en de Kempen e.o.; • Ervaring met het maken van een (taxi)planning is een pré; • Flexibel inzetbaar; • Werktijden in overleg. Wat bieden wij jou? Het mooiste gevoel dat je maar kan krijgen. Zoals onze kersverse voorzitter het formuleert “samen gelukkig zijn”. En dat is onbetaalbaar! Je bent een onmisbare schakel in ons DUO fietsproject waarbij we proberen alle mensen in ons “stadje van 4 dorpen” nu eens eindelijk echt (letterlijk en figuurlijk) samen in beweging te krijgen. Zowel mantelzorgers, sportieve en sociale vrijwilligers, onze gasten in al hun verscheidenheid en de sociaal krachtige ondernemers. Het toverwoord is echt “samen”, met elkaar en voor elkaar. Als vrijwilliger word je onderdeel van de professionele vrijwilligerspool van SWOVE en ben je in goede handen. Kom je ons team versterken? We hebben je keihard nodig. Kom samen met ons in beweging! Ben je geïnteresseerd om eens mee te fietsen als gastfietser? U kunt een bericht sturen naar Gerrie. Zij zal uw gegevens noteren en vervolgens wordt u teruggebeld voor het maken van een fietsafspraak. Ben je geïnteresseerd om als vrijwilliger gezellig op pad te gaan met een gastfietser? Neem contact met ons op!

Vluchtelingenwerkgroep Eersel zoekt nieuwe leden

Vluchtelingenwerkgroep Eersel zoekt nieuwe leden
Veldhoven
Wekelijks · 3 tot 4 uur
Gemeente Eersel
Werkgroep Vluchtelingenwerk Eersel helpt statushouders én vluchtelingen bij hun integratie in de gemeente Eersel. De vrijwilligers van de werkgroep ondersteunen hen op verschillende gebieden. Denk aan het wegwijs maken, maatje zijn of het bieden van administratieve ondersteuning. Bij de begeleiding van statushouders bij de inburgering is vaak het doel naturalisatie. Daarnaast ondersteunt de werkgroep ook (Oekraïense) vluchtelingen die nu opgevangen worden door gemeente Eersel. Als vrijwilliger heb je begrip voor de situatie waarin de statushouder zich bevindt. Zonder een sociaal netwerk je weg zoeken in een totaal nieuwe omgeving is een hele klus. Zeker als je de taal niet of nauwelijks beheerst. Vriendelijkheid en geduld zijn belangrijke eigenschappen voor een vrijwilliger. Spreekt jou dit aan, ben je flexibel en heb je wekelijks minimaal 4 uur beschikbaar voor de begeleiding van statushouders? Neem dan contact met ons op. We maken graag kennis met je om de mogelijkheden te bespreken.

Schenk jij de drankjes in?

Schenk jij de drankjes in?
Oerle
Eenmalig of maandelijks · 2 tot 2 uur
Severinus
• Samen drankjes inschenken en af en toe gezellig een dansje meedoen of een liedje meezingen • Donderdagavond van 19.00 tot 21.00 uur, de frequentie stemmen we samen af aan de hand van jouw wensen en beschikbaarheid • We zoeken een enthousiaste vrijwilliger Wekelijks is er op de donderdagavond een Soos voor onze cliënten in de wijk Berkt in Veldhoven. De ene week is dit een ontmoetingsavond en de andere week is er een Discoavond. Voor deze gezellige avonden zijn wij op zoek naar barmedewerkers. Ben jij in de gelegenheid om onze cliënten te voorzien van drankjes en snacks? De avonden zijn van 19.00-21.00 uur. Er wordt gewerkt met een rooster. Je wordt op basis van jouw aangegeven beschikbaarheid ingepland en draait de avonden samen met een collega vrijwilliger. Schenk jij de drankjes in?

Zaterdaghulp winkel

Zaterdaghulp winkel
Meerveldhoven
Wekelijks · 4 tot 8 uur
Kringloop De Kempen
Zaterdag is altijd een gezellige shopdag bij Stichting Kringloop de Kempen. In onze locatie aan De Run 4305 zoeken wij daarom een enthousiaste vrijwilliger die mee kan helpen in de winkel. Je staat klanten te woord als zij een vraag hebben. Je brengt spullen mee naar hun auto als er hulp nodig is. Je zet geprijsde spullen vanuit het magazijn in de winkel. Je helpt mee bij de kassa. Je loopt een rondje door de winkel en zet ondertussen spullen weer netjes terug etc. Samen kijken we welke werkzaamheden het beste bij je passen. Natuurlijk kun je eerst proefdraaien en kennismaken. Loop binnen en vraag naar Jeroen, Jill of Suzan (kan ook door de week) of reageer via deze site.

Lekker wandelen in het weekend met Bo?

Lekker wandelen in het weekend met Bo?
Zeelst
Maandelijks · 1 tot 2 uur
Severinus
• Samen wandelen, winkelen of muziek luisteren • In het weekend • We zoeken een empathische, geduldige, duidelijke en vooral een gezellige vrijwilliger Wij zijn op zoek naar een vrijwilliger die samen met Bo Sanne een wandeling wil maken, wil winkelen, een film wil kijken, naar muziek luisteren ofwel haar een gezellig uurtje kan bezorgen! In het weekend zou het Bo Sanne het beste uitkomen. Hoe vaak je dit wil doen stemmen we samen af aan de hand van jouw wensen en beschikbaarheid. Bo Sanne is een bijna 35 jarige dame. Ze is ernstig verstandelijk beperkt met een autisme spectrum stoornis. Ze heeft een emotionele ontwikkeling van 1,5 jaar en een verbale ontwikkeling van 3 jaar. Ze wordt dan ook snel overschat door haar spraak. Ze is erg fit en kan goed praten. Ze gaat graag wandelen, houdt van Disneyfilms kijken en ze danst graag op muziek van K3 en de Dirk Scheele band. Stevig in de arm kan ze flinke passen maken naar haar favoriete winkels, zoals de Action, Trekpleister of het Kruidvat. Daar kan ze erg genieten van het kijken naar pleisters. Ook gaat ze graag een dagje weg naar een pretpark of naar de disco bij Severinus. Wil je liever niet naar buiten met Bo Sanne? Dat kan ook, ze geniet van films kijken en muziek luisteren op haar kamer. Foto’s kijken is daar ook favoriet. We zoeken een vrijwilliger die empathisch, geduldig, duidelijk en vooral gezellig voor Bo Sanne is. Die direct is d.m.v. het uitspreken van korte zinnen, daar kan Bo Sanne wat mee! Wil jij de vrijwilliger worden die speciaal voor Bo Sanne komt en haar laat stralen? Laat het vooral weten als jou dit leuk lijkt, dan gaan wij samen een keer vrijblijvend kennismaken! Voor meer informatie kun je contact op nemen met Miriam, coördinator vrijwilligers, Severinus

Kom jij helpen in restaurant High Chaparral?

Kom jij helpen in restaurant High Chaparral?
Zeelst
Wekelijks · 3 tot 4 uur
Severinus
• Samen koude gerechten maken, cliënten ondersteunen en andere voorkomende werkzaamheden in de horeca • Vrijdag van 11.00 tot 14.00 uur, de frequentie stemmen we af aan de hand van jouw wensen en beschikbaarheid • We zoeken een vrijwilliger met affiniteit met de horeca, inlevend vermogen en enige affiniteit met de doelgroep (matig verstandelijk beperkt) Wij zijn op zoek naar een vrijwilliger op de vrijdag van 11.00 tot 14.00 uur voor in ons restaurant High Chaparral aan de Blaarthemseweg 60, 5502 JW Veldhoven. De frequentie stemmen we samen af aan de hand van jouw wensen en beschikbaarheid. Iedere werkdag van 10.00 tot 16.00 uur wordt er in het restaurant door 7 a 8 cliënten gewerkt onder leiding van 2 collega’s (1 begeleider en 1 medewerker van het restaurant) van Severinus. De piek qua drukte ligt tijdens de lunch, van 11.30 tot 13.30 uur. Het zeer enthousiaste en ervaren team is op zoek naar een vrijwilliger die de cliënten kan helpen met het maken van koude gerechten (broodjes en salades) en die cliënten kan ondersteunen met het uitvoeren van hun taken (gastheer/-vrouw, runner (uitserveren van de gerechten en het indekken van de tafels), afwassen en andere voorkomende werkzaamheden). We vragen van onze vrijwilligers affiniteit met de horeca, inlevend vermogen en enige affiniteit met de doelgroep (matig verstandelijk beperkt). Kom jij met onze cliënten de gasten verwennen met een kop koffie en zelfgemaakte appeltaart of een heerlijke maaltijd? Laat het vooral weten als jou dit leuk lijkt, dan gaan wij samen een keer vrijblijvend kijken onder het genot van een kopje koffie of thee! Of neem alvast een kijkje op het instagram account van Restaurant High Chaparral: @restaurant.high.chaparral. Voor meer informatie kun je contact op nemen met Miriam , coördinator vrijwilligers, Severinus

Wil jij zwemmen met de kindjes?

Wil jij zwemmen met de kindjes?
Oerle
Wekelijks · 2 tot 3 uur
Severinus
• Zwemmen met de kindjes van het kinderdagcentrum • Maandag van 12.45 tot 14.15, frequentie stemmen we af aan de hand van jouw wensen en beschikbaarheid • Enige ervaring met kinderen die een beperking hebben is wenselijk Met de kinderen van het kinderdagcentrum gaan we op maandag een uurtje zwemmen. Dit biedt de kinderen erg veel plezier en ontspanning! Het vergt echter van de begeleidsters veel werk wat betreft het omkleden en mee in het water gaan. Het zou heel fijn zijn als een vrijwilliger hierbij kan ondersteunen! Ga je mee met de kindjes het water in? We gaan elke maandagmiddag zwemmen tussen 12.45 en 14.15 uur (inclusief omkleden) met uitzondering van de schoolvakanties. Er is een aparte kleedruimte aanwezig om jezelf om te kleden. Laat het vooral weten als jou dit leuk lijkt, dan gaan wij samen vrijblijvend een keer kijken! Voor meer informatie kun je contact op nemen met Miriam Janssen, coördinator vrijwilligers, Severinus, [telefoonnummer verborgen] of per mail: [e-mailadres verborgen]